+48 606 655 050

hétfő-péntek 8-21, szombat 12-17

biuro@vipapartamenty.pl

Keress szállást

Regulamin VIP Apartamenty

VIP Apartamenty Zakopane

Ajánljuk Radio Taxi Euro Zakopane

Légy mindig naprakész

Hogy mindig hozzájuss az Apartmanjainkkal, ajánlatainkkal, akcióinkkal kapcsolatos legfrissebb információkhoz iratkozz fel hírlevelünkre

Biztonsági up - Zakopane, apartamenty, wolne pokoje

Wszystkie dane naszych klientów, które podawane są podczas wypełniania formularza zamówienia przetwarzane są zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych ” z 29.08.1997 r. i wykorzystywane są jedynie na potrzeby realizacji Państwa zamówienia.Odwiedzając serwis pozostajecie Państwo anonimowi do czasu, aż zdecydujecie się ujawnić swoje dane, dokonując rezerwacji i wypełniając formularz. Do tego momentu gromadzone są wyłącznie standardowe dane z logów serwera takie jak nr IP Twojego komputera, data i czas odwiedzin, skąd przybywasz i jakie apartamenty oraz strony oglądasz.Wszystkie dane jakie gromadzimy o Kliencie, to tylko te, które zostały podane w czasie wypełniania formularza rezerwacji. Zawsze istnieje możliwość wglądu, edycji lub usunięcia danych.
Państwa dane są bezpieczne !
Wykorzystujemy najbezpieczniejsze mechanizmy ochrony przekazywania danych (danych osobowych i firmowych ), jakie są w tej chwili dostępne.

 

Płatności internetowe zabezpieczone są stosowanym przez nas protokołem SSL.