+48 606 655 050

понед.-пятн. 8-21, суб. 12-17

biuro@vipapartamenty.pl

Ищи ночлег

Regulamin VIP Apartamenty

VIP Apartamenty Zakopane

Atrakcje turystyczne Zakopane

мы рекомендуем Радио-Такси Евро Закопане

Будьте всегда «в курсе дела»

Чтобы получать самые свежие новости о наших Апартаментах, промоциях и предложениях запишитесь в список адресатов на newsletter

Безопасность Бронирования - Zakopane, apartamenty, wolne pokoje

Wszystkie dane naszych klientów, które podawane są podczas wypełniania formularza zamówienia przetwarzane są zgodnie z „Ustawą o ochronie danych osobowych ” z 29.08.1997 r. i wykorzystywane są jedynie na potrzeby realizacji Państwa zamówienia.Odwiedzając serwis pozostajecie Państwo anonimowi do czasu, aż zdecydujecie się ujawnić swoje dane, dokonując rezerwacji i wypełniając formularz. Do tego momentu gromadzone są wyłącznie standardowe dane z logów serwera takie jak nr IP Twojego komputera, data i czas odwiedzin, skąd przybywasz i jakie apartamenty oraz strony oglądasz.Wszystkie dane jakie gromadzimy o Kliencie, to tylko te, które zostały podane w czasie wypełniania formularza rezerwacji. Zawsze istnieje możliwość wglądu, edycji lub usunięcia danych.
Państwa dane są bezpieczne !
Wykorzystujemy najbezpieczniejsze mechanizmy ochrony przekazywania danych (danych osobowych i firmowych ), jakie są w tej chwili dostępne.

 

Płatności internetowe zabezpieczone są stosowanym przez nas protokołem SSL.